گیفت استاپ ، مرجع خرید انواع گیفت کارت
گیفت کارت ایکس باکس چیست؟

گیفت کارت ایکس باکس چیست؟

در این مقاله توضیح کامل و مفیدی در مورد گیفت کارت ایکس باکس خواهیم داشت، با ما همراه باشید...


زمان تقریبی مطالعه : ۴ دقیقه

مایکروسافت یک شرکت بزرگ و مطرح در حوزه فناوری است به گونه ای که در زندگی روزمره امروزی که با انواع ابزارهای الکترونیکی و هوشمند پیوند خورده است، نقش مهم و حیاتی ایفا می کند. بسیاری از ابزارهای الکترونیکی و هوشمند بر اساس محصولات نرم افزاری مایکروسافت کار می کنند. این شرکت محصولات نرم افزاری و سخت افزاری متنوعی تولید می کند. برای مثال می توان به سیستم عامل و نرم افزار اداری، ماوس، شبکه تلویزیونی ام اس ان بی سی و سرگرمی های خانگی از جمله ایکس باکس اشاره کرد.

 

اما مسئله ای که وجود دارد، این است که مردم مقیم کشورهای تحت تحریم، نمی توانند از عملیات بانکی با ویزا کارت و مستر کارت استفاده کنند. پس سوالی که مطرح می شود این است که این افراد چطور می توانند به این نرم افزارها و محصولات دسترسی داشته و هزینه آن را بپردازند؟ جواب آن تهیه گیفت کارت ایکس باکس است. همراه ما باشید تا در این مقاله از گیفت استاپ به معرفی گیفت کارت ایکس باکس و کاربرد آن بپردازیم.

 

گیفت کارت ایکس باکس چیست؟

 


گیفت کارت ایکس باکس چیست

 

 

 

در واقع تنها راه استفاده قانونی از نرم افزارها و محصولات مایکروسافت در کشوری همچون ایران، خرید گیفت کارت است. گیفت کارت ایکس باکس و سایر کارت های هدیه نوعی کارت اعتباری هستند که مقدار معینی شارژ دارند. با استفاده از این کارت ها می توانید بدون نیاز به کارت اعتباری بین المللی، محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید. به وسیله این گیفت کارت ها می توان از انواع اپلیکیشن ها، موسیقی، فیلم، بازی و سرگرمی و هر امکاناتی که شرکت مورد نظر ارائه می دهد، بهره برد.

 

یکی از گیفت کارت های مورد نیاز گیمرهای ایرانی که می خواهند از محصولات ایکس باکس استفاده کنند، همین گیفت کارت ایکس باکس است که به وسیله آن می توان آخرین بازی ها و سرگرمی ها را از فروشگاه مایکروسافت تهیه نمود.

در واقع شرکت مایکروسافت در کنار ایکس باکس، محصول جانبی گیفت کارت ایکس باکس را برای کاربران خود قرار داده تا آنها بدون نیاز به کارت های اعتباری بین المللی، از محصولات این شرکت استفاده کنند. این کارت ها با مبالغ مختلف به فروش می رسند و مزیتی که دارند این است که تاریخ انقضا نداشته و تا زمانی که مبلغ شارژ شده را کامل استفاده نکنید، این مبلغ در اکانت شما باقی می ماند.

 

گیفت کارت ایکس باکس مانند کارت های شارژ خط موبایل هستند، که مبلغ خریداری شده و یک کد روی آنها وجود دارد و با وارد کردن این کد در اکانت خود، مبلغ مشخصی که روی کارت نوشته شده به حساب کاربری شما اضافه می شود که به این کار redeem گیفت کارت نیز می گویند. پس از آن شما می توانید به صورت آنلاین محصولات مورد علاقه خود را از فروشگاه ایکس باکس خریداری کنید.

 

کاربرد گیفت کارت ایکس باکس

 

کاربرد گیفت کارت ایکس باکس

 

گیفت کارت از هر شرکتی که خریداری می کنید، فقط قادر به استفاده از محصولات و خدمات همان شرکت هستید. به طور مثال با تهیه گیفت کارت مایکروسافت قادر به دانلود از اپ استورهای مایکروسافت هستید. با استفاده از از گیفت کارت ایکس باکس علاوه بر اینکه می توانید به آخرین بازی ها و سرگرمی ها دسترسی داشته باشید، می توانید از سایر امکانات مایکروسافت نظیر فیلم، موسیقی، نقشه و ...  نیز استفاده کنید. در واقع کلیه مزایا و

کاربردها گیفت کارت ایکس باکس و گیفت کارت مایکروسافت مشابه یکدیگر است.

 

 

نکاتی که در مورد گیفت کارت ایکس باکس باید بدانید

 

  • گیفت کارت ها تاریخ انقضا ندارند و شما می توانید بدون محدودیت زمانی از آنها استفاده کنید.
  • گیفت کارت ایکس باکس امکان شارژ مجدد ندارد و پس از پایان اعتبار آن، باید کارت جدیدی خریداری کنید.
  • شما می توانید به صورت آنلاین، کارت هدیه ایکس باکس را از هر جای دنیا به راحتی خریداری کنید.
  • برای اینکه بتوانید از کارت هدیه ایکس باکس استفاده کنید، باید حساب کاربری معتبر و فعالی داشته باشید.
  • این گیفت کارت ها فقط برای خرید نرم افزار و موارد آنلاین کاربرد دارند، نه خرید محصولات فیزیکی از فروشگاه ها.
  • کدهای موجود روی گیفت کارت ها یک بار مصرف بوده و نمی توانید اعتبار آن را به فرد دیگری بدهید.
  • باید توجه کنید که کارت های هدیه فقط در کشور خریداری شده قابل استفاده هستند، بنابراین اگر قصد دارید برای فرد دیگری خرید کنید، ارز آن کشور را در نظر بگیرید.
  • امکان استفاده از گیفت کارت یک کشور برای حساب کاربری که روی کشور دیگری تنظیم شده است، وجود ندارد.

 

قیمت تقریبی گیفت کارت ایکس باکس

 

گیفت کارت های ایکس باکس با قیمت های مختلفی ارائه می شوند. این کارت ها با قیمت های 5، 10، 15، 20، 25، 30، 40، 50، 60، 70 و 100 دلار موجود هستند. لازم به ذکر است که هنگام خرید کشوری که در آن حساب کاربری باز کرده اید با کشوری که برای آن کارت هدیه خریداری می کنید، منطبق باشد چرا که ممکن است مشمول پرداخت مالیات شوید.

 

جمع بندی

 

به دلیل اینکه بازی های ایکس باکس به صورت قاچاق وارد کشور می شوند، خریداری آنها از فروشنده ها مقرون به صرفه نیست و ممکن است مبالغ متفاوت و بالایی را برای بازی ها در نظر گرفته باشند. بنابراین راه دیگری که برای خرید بازی ها می ماند، خرید مستقیم از فروشگاه ایکس باکس است. برای خرید از این فروشگاه ها باید از سرویس های پی پال و مستر کارت استفاده کند. اما به دلیل اینکه ایران تحریم است امکان استفاده از سرویس های بانکی وجود ندارد و تنها راهی که باقی می ماند، خرید گیفت کارت ایکس باکس ارزان و فوری است. 

 

در این مقاله به بررسی گیفت کارت ایکس باکس و نکات لازم درباره آن پرداختیم و ذکر کردیم که به وسیله ی این کارت ها می توانید بدون محدودیت زمانی به خریداری آخرین بازی ها و سایر امکانات ایکس باکس دسترسی داشته باشید.

 

سوالات متداول

 

 

گیفت کارت ایکس باکس چیست؟

یک کارت، با میزان اعتبار مشخص است که یک کد بر روی آن دارد و شما با وارد کردن کد در اکانت خود، حساب را شارژ می کنید و می توانید به وسیله آن تمام محصولات و بازی های مورد علاقه خود را بدون اینکه نیازی به کارت اعتباری بین المللی پیدا کنید، خریداری کرده و از اوقات خود لذت ببرید.

گیفت کارت ایکس باکس چه کاربردی دارد؟

به وسیله این کارت می توانید به آخرین و به روزترین بازی ها دسترسی پیدا کرده و حتی انواع فیلم، موسیقی، اپلیکیشن و هر آنچه در فروشگاه ایکس باکس موجود است را خریداری کنید. این کارت ها تاریخ انقضا ندارند و تا زمانی که اعتبار آن را خرج نکرده اید قابل استفاده اند.

خرید گیفت کارت ایکس باکس چقدر هزینه دارد؟

شما این کارت ها را با توجه به نیاز خود می توانید در مبالغ گوناگونی همچون 5، 10، 15، 20، 25، 30، 40، 50، 60، 70 و 100 دلاری تهیه کنید و اینگونه امکان دسترسی به آخرین و جدیدترین بازی ها را دارید.

تهیه گیفت کارت ایکس باکس نسبت به سایر کارت های اعتباری بین المللی مقرون به صرفه است؟

یقینا تهیه گیفت کارت نسبت به سایر کارت های اعتباری بین المللی مقرون به صرفه است چرا که کشور ایران تحریم بوده و استفاده از سرویس های بانکی مانند پی پال و استفاده از ویزا کارت و مستر کارت جهت خرید الکترونیکی اصلا مقرون به صرفه نیست.

چرا باید از گیفت کارت ایکس باکس استفاده کرد؟

کشور ایران به دلیل تحریم بودن و شرایط سخت مالیات امکان خرید مستقیم از طریق پرداخت الکترونیکی از فروشگاه ایکس باکس وجود ندارد و تنها راه سریع و راحت خرید بازی ها و سایر امکانات ایکس باکس، استفاده از گیفت کارت است. همچنین با خریداری گیفت کارت ایکس باکس می توانید به سایر محصولات مایکروسافت هم دسترسی پیدا کنید.

می توانید نظر خود را برای ما ارسال کنید

امتیاز دهید
نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید !