گیفت استاپ ، مرجع خرید انواع گیفت کارت
خرید وی باکس فورت نایت

راهنمای خرید وی باکس فورت نایت

خرید وی باکس فورت نایت برای کسانی که می خواهند در این بازی محبوب سریع تر پیشرفت کنند یک لازمه اساسی خواهد بود


زمان تقریبی مطالعه : ۲ دقیقه

 

خرید وی باکس فورت نایت برای کسانی که می خواهند در این بازی محبوب سریع تر پیشرفت کنند یک لازمه اساسی خواهد بود. در دنیا برای همه بازی های آنلاین یک واحد پولی در نظر گرفته شده است. بسیاری موارد با نام گلد، جم و... شناخته خواهد شد. اما بازی های آنلاین و سبک بقا معمولاً این عنوان را سفارشی سازی می کنند و یک نام منحصر به فرد برای آن انتخاب می کنند. 

فورت نایت به جرئت در حال حاضر، یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین بازی های اکشن و آنلاین در دنیا است. به زعم حضور این بازی در پلتفرم ها و سیستم عامل های مختلف، کاربران زیادی به آن علاقه نشان داده و ترجیح می دهند وقت خود را برای طی مراحل مختلف و گذراندن چالش های گوناگون در این بازی بگذرانند. در فورت نایت برای این که بتوانید به اسکین ها و آیتم های بازی دسترسی پیدا کنید نیاز به خرید وی باکس خواهید داشت. به شکل روتین و همیشگی، امکان خرید مستقیم آن برای کاربران ایرانی وجود ندارد.

چنانچه قصد استفاده از این بازی را دارید میتوانید با خرید گیفت کارت از سایت گیفت استاپ براحتی این کار را انجام دهید.

 

داستان بازی فورت نایت چیست؟

 

 

بازی فورت نایت یک اکشن محبوب در روند داستان های متداولی است که در این فضاها استفاده می شود. شما باید برای بقا بجنگید. حضور شما در یک محدوده خاص امنیتی می تواند نوید دهنده هیجان های غیر قابل وصف در فضای بازی باشد. باید برای بقا هم خودتان را به خوبی تجهیز کنید و هم هوشمندانه تصمیم بگیرید. در بازی فورت نایت برنده کسی است که بتواند تا آخر زنده بماند و امتیازهای کافی را جمع کند. بخشی از یک جزیره در اختیار شماست که در آن پیش بروید. این پیشروی البته با خطرات زیادی هم مسیر و هم سو خواهد بود. در جزیره می توانید سلاح ها و آیتم های ویژه ای را بیابید و از آن ها در طول بازی استفاده کنید.

هر بازیکنی که زنده می ماند معمولاً دارای اسلحه ها، مهارت ها و همین طور سطح بالای وی باکس است. در نتیجه هر کاربر و گیمر پس از این که وارد بازی می شود، متوجه این موضوع خواهد شد که نیاز مبرم به خرید یا تهیه وی باکس از طریق هر روشی که ممکن است دارد. در ایران رویه خرید کمی متفاوت است. در تمام دنیا شما می توانید با خرید گیفت کارت فورت نایت یا سرویس های مربوط امتیاز موردنظر خود را به راحتی تهیه کنید. صرفاً نیاز به یک حساب بانکی و همین طور موجودی ارزی خواهید داشت. برای این کار می توانید از ویزا و مسترکارت استفاده کنید. اما اگر ایرانی هستید رویه خرید کاملاً فرق می کند.

 

منظور از وی باکس فورت نایت چیست؟

 

بازی فورت نایت همان طور که اشاره شد در حال حاضر یکی از محبوب ترین و پر دانلود ترین بازی های استورهای نرم افزاری است. در نتیجه بدون شک خرید وی باکس فورت نایت که واحد پولی پرداخت درون برنامه ای این بازی است نیز معمولاً توسط کاربران زیادی جستجو می شود. برای کاربران خارجی مسیر خرید بسیار آسان و سرراست است. اما در مورد سرویس گیرندگانی که از داخل ایران این بازی را تجربه می کنند، امکان خرید مستقیم وجود ندارد. در پس این تحریم ها، وب سایت های زیادی اقدام به فروش وی باکس فورت نایت می کنند. 

تفاوت میان این فروشگاه ها در قیمت، میزان و حجمی که می فروشند، نحوه پرداخت، سرعت انتقال امتیاز به اکانت و موارد دیگر خواهد بود. البته ممکن است امنیت اکانت شما در پس خرید وی باکس فورت نایت هم تهدید شود.

 

 

امنیت اکانت فورت نایت خود را به خطر نیندازید!

 

در صورتی که قصد خرید وی باکس بازی فورت نایت را دارید باید به این موضوع توجه داشته باشید که برخی روش های خرید ایمنی اکانت شما را تهدید می کند. بسیاری از فروشندگان یا امتیاز را به حساب شما واریز نمی کنند و یا پس از مدتی که این کار را انجام دادند، اکانت شما را با رمز عبور، ایمیل و اکانت اپیک گیمز از دسترس خارج می کنند. در نتیجه و به همین منوال پیشنهاد ما به شما این است که حتماً این خرید را از یک فروشگاه معتبر، باسابقه و شناخته شده انجام دهید. فراموش نکنید که اگر نیاز به رمز عبور برای خرید بود، پس از این که امتیاز به حساب شما واریز شد، حتماً رمز عبور خود را مجدداً تغییر دهید تا اکانت شما ایمن شود. 

پس از آن حتماً به این موضوع دقت داشته باشید که مدت زمان انتقال وی باکس به اکانت شما چقدر طول خواهد کشید. منطقاً بسیاری از این فروشگاه ها در ساعات کاری این کار را انجام می دهند. البته برخی فروشگاه ها ممکن است حتی خارج از ساعات اداری نیز عملیات واریز را بنا به نیاز مشتری و به جهت جلب اعتماد او انجام دهند.

 

مزیت های خرید وی باکس فورت نایت

 

در بحث خرید وی باکس فورت نایت مزیت های زیادی وجود دارد که شما را پس از مدتی تجربه این بازی، مجاب می کند که به سمت خرید آن بروید. دقت کنید که v-bucks تنها پول رایج در این بازی است که امکان خرید انواع آیتم با آن وجود دارد. البته موارد به همین جا ختم نخواهد شد و در این خصوص بیشتر توضیح خواهیم داد.

امکان خرید انواع آیتم در بازی

 

در هر بازی و در بخش پرداخت درون برنامه ای، یک سری آیتم ها در نظر گرفته شده است که بر مبنای استفاده از واحد پولی رایج بازی، می توانید آنها را خریداری کنید. در بازی فورت نایت، این آیتم ها شامل اسکین ها، اسلحه ها، مهمات و... خواهد شد. قیمت بالایی دارند. اگرچه شما در فضای بازی هم می توانید امتیاز کسب کنید و تعدادی از این آیتم ها را بخرید. 

اما همین حالا هم از دیگر بازیکن ها عقب هستید. چون رقبای شما از سراسر دنیا هستند، آن ها هم به طبع این آیتم ها را از طریق خرید وی باکس تهیه می کنند. در نتیجه این که شما بخواهید به صورت معمول و بدون خرید امتیاز به مصاف با آن ها بروید تقریباً نشدنی خواهد بود. می توانید با پرداخت درون برنامه ای در بازی، انواع دنس و باندل های مورد علاقه خود را به راحتی و در کم ترین زمان ممکن خریداری و روی اکانت، بدون هیچ محدودیتی فعال کنید.

 

شرکت در ایونت ها و چالش ها

 

یکی دیگر از بخش های مهم این بازی، چالش هایی است که پیش و روی شما قرار می گیرد. البته برای ورود به این رقابت ها فراتر از تمامی مراحل، باید هزینه پرداخت کنید. این هزینه نیز بر حسب همان وی باکس خواهد بود. در صورتی که به اندازه کافی وی باکس داشته باشید، می توانید در رقابت های بازی شرکت کنید و امتیازات بیشتری را به دست آورده و به اصطلاح رایج در دنیای گیمرها، بتوانید لول آپ خود را سریع تر انجام دهید. با پیروزی در این ایونت ها می توانید سطح دارایی خود را بیشتر کنید و تقریباً دوباره همان هزینه ای که برای بازی صرف کرده اید را به دست آورید. مسابقات DNCS از جمله مهم ترین این ایونت ها هستند.

 

پیشرفت سریع تر در رنک

 

در این بازی نیز یک رنگ در نظر گرفته شده است که بر مبنای آن سطح شما مشخص می شود. در بدو ورود شما به هیچ عنوان اوضاع خوبی در بازی ندارید. در صورتی که مایل باشید در مدت زمان کوتاه تر، پیشرفت سریعی داشته و بتوانید زودتر به حدی که امکان رقابت در لول های سطح را داشته باشد برسید. لازم است که حتماً وی باکس بازی فورت نایت را تهیه کنید. تمامی تلاش های این شرکت در پس فروش آیتم و افزایش درآمد است. در نتیجه شما را تا حد زیادی وابسته به خرید و پرداخت درون برنامه ای خواهد کرد.

 

به روزرسانی تجهیزات و اسلحه ها 

 

در قالب این بازی یک سری اسلحه ها و تجهیزات در اختیار شما قرار می گیرند که در ابتدا ممکن است بسیار ضعیف باشند. پس از این که نسبت به خرید وی باکس اقدام می کنید، می توانید اکانت های خود را کمی سریع تر روبه جلو حرکت داده و زودتر پیشرفت کنید. این کار با خرید انواع اسلحه های خودکار و نیمه خودکار امکان پذیر خواهد بود. 

 

روش های خرید وی باکس فورت نایت در ایران

 

در حال حاضر دو روش کلی برای خرید وی باکس و امتیاز بازی فورت نایت برای کاربران ایرانی وجود دارد. در درجه اول شما می توانید این امتیاز را از طریق گیفت کارت به صورت مستقیم از داخل بازی خریداری کنید. دقت کنید که گیفت کارت شما باید دقیقاً به اندازه هزینه خرید وی باکس باشد. در غیر این صورت خرید گیفت کارت برای بازی وی باکس نمی تواند نتیجه درستی داشته باشد.

روش دوم خرید مستقیم و واریز به اکانت خواهد بود که توسط بسیاری از فروشگاه ها انجام می شد. در این روش نیاز به اکانت، آیدی یا رمز و ایمیل شما خواهد بود. ایمیل اکانت، در واقع همان ایمیلی خواهد بود که اکانت شما روی آن سینک است. به همین منوال، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً خرید خود را از یک وب سایت کاملاً معتبر انجام دهید. در صورتی که فکر می کنید ممکن است اطلاعات حساب شما در معرض خطر قرار بگیرد، به هیچ عنوان به دلیل روش های تبلیغاتی چون قیمت پایین و... به سراغ فروشگاه هایی که بیش از حد معمول ارزان هستند نروید.

البته امکان خرید با اکانت های پلی استیشن، ایکس باکس، فیس بوک و نینتندو نیز وجود دارد. معمولاً پیشنهاد می شود که اکانت اپیک گیمز خود را انتخاب کنید که در این صورت روند خرید سریع تر انجام شده و در دسترسی نیز مشکلی ایجاد نخواهد شد.

 

وی باکس چندتایی؟

 

سوال بعدی در مورد حجم قابل خرید وی باکس فورت نایت خواهد بود. شما می توانید در فروشگاه های ایرانی معمولاً از هزار تا پک های ده هزارتایی سفارش دهید. حتی می توانید در طول یک روز چند بار خرید انجام دهید. در نتیجه محدودیت خاصی در این مورد وجود ندارد. البته دقت کنید که برخی فروشگاه ها برای واریز امتیاز به حساب نیز از شما هزینه جداگانه دریافت می کنند. این کار توسط بسیاری از وب سایت ها به صورت رایگان انجام خواهد شد و آن ها ترجیح می دهند حاشیه سود پایین تری را برای جذب مشتری در نظر بگیرند.

 

نکات مهم در مورد انتخاب فروشگاه

 

در بحث خرید وی باکس فورت نایت از فروشگاه های ایرانی چند موضوع مهم وجود دارد. اولین اصل دقت به نمادها، مجوزها و همین طور تأییدیه هایی است که این روزها فروشگاه ها می توانند و  باید دریافت کنند. در غیر این صورت هیچ تضمینی وجود ندارد که خرید شما به درستی انجام شود. پس از آن حضور پشتیبانی به صورت 24 ساعته یا در بیشتر ساعات روز نیز می تواند فاکتور مهمی باشد. در غیر این صورت خرید از یک فروشگاه که نه پشتیبانی و نه نماد اعتماد و مجوزهای لازم را دارد کمی ترسناک به نظر می رسد.

 

از طرفی منطق حکم می کند که همیشه مشتری به دنبال قیمت مناسب باشد. در نتیجه فروشگاه ها ممکن است به دلیل رتبه مطلوبی که دارند هزینه بیشتری را از مشتری دریافت کنند. پیشنهاد می کنیم که تحقیقات لازم را در مورد قیمت خرید وی باکس فورت نایت انجام دهید و بی گدار به آب نزنید. انتظار می رود که یک فروشگاه اینترنتی از درگاه های بانکی معتبر و عضو شبکه شتاب برای انجام پرداخت استفاده کند.

 

بخش‌های مختلف بازی فورتنایت

بازی فورتنایت دارای چهار بخش اصلی است که عبارتند از:

 1. بتل رویال (Battle Royale)
 2. ساخت و ساز (Creative)
 3.  Save the World
 4.  Fortnite Party Royale 

در ادامه به بررسی هر یک از این بخش‌ها می‌پردازیم: 

بتل رویال

بخش بتل رویال فورتنایت محبوب‌ترین بخش بازی است. در این بخش، 100 بازیکن در یک جزیره فرود می‌آیند و باید با استفاده از سلاح‌ها و منابعی که پیدا می‌کنند، تا آخرین نفر زنده بمانند.

ساخت و ساز

بخش ساخت و ساز فورتنایت یک بخش رایگان است که در آن می‌توانید به ساخت و ساز هر چیزی که می‌خواهید بپردازید. این بخش برای تمرین ساخت و ساز در بخش بتل رویال بسیار مفید است. 

Save the World

بخش Save the World فورتنایت یک بخش داستانی است که در آن بازیکنان باید با یک تهدید فرازمینی مبارزه کنند. این بخش دارای یک سیستم پیشرفت پیچیده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا شخصیت‌ها و تجهیزات خود را بهبود بخشند.

Fortnite Party Royale

بخش Fortnite Party Royale یک بخش رایگان است که در آن بازیکنان می‌توانند به انجام فعالیت‌های مختلف مانند رقص، موسیقی و حرکات نمایشی بپردازند. این بخش برای استراحت و تفریح ​​بازیکنان طراحی شده است.

علاوه بر این چهار بخش اصلی، فورتنایت دارای چندین حالت بازی دیگر نیز است که به طور دوره‌ای اضافه می‌شوند. این حالت‌های بازی شامل موارد زیر هستند:

 •  Team Rumble
 •   Duos
 •   Squads
 •   LTM (Limited Time Mode)
 •  Creative LTM 

فورتنایت یک بازی در حال توسعه است و Epic Games به طور مداوم ویژگی‌ها و محتوای جدیدی را به آن اضافه می‌کند. با این حال، بخش‌های اصلی بازی که در بالا ذکر شد، هسته اصلی تجربه فورتنایت را تشکیل می‌دهند.

چگونه وی باکس فورتنایت بدست آوریم؟ 

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، وی باکس (V-Bucks) ارز درون بازی فورتنایت است که برای خرید انواع آیتم‌های بازی مانند اسکین‌ها، لوازم جانبی، حرکات پایانی، شخصیت‌ها و موارد دیگر استفاده می‌شود.

در زیر چند روش برای بدست آوردن وی باکس فورتنایت را به شما معرفی کرده‌ایم:

خرید از فروشگاه‌های آنلاین 

این روش ساده‌ترین و سریع‌ترین روش برای بدست آوردن وی باکس است. می‌توانید وی باکس را از فروشگاه‌های آنلاین مانند Epic Games Store، PlayStation Store، Xbox Store و Nintendo eShop  و یا سایت‌های معتبر فروش گیفت کارت مانند گیفت استاپ خریداری کنید.

شرکت در ایونت‌ها و چالش‌ها

گاهی اوقات، Epic Games ایونت‌ها و چالش‌هایی را برگزار می‌کند که در صورت تکمیل آن‌ها، می‌توانید وی باکس دریافت کنید. این روش ممکن است زمان‌بر باشد، اما می‌تواند به شما کمک کند تا وی باکس رایگان بدست آورید.

پیشرفت در بازی 

با پیشرفت در بازی، می‌توانید جوایز مختلفی دریافت کنید که برخی از آن‌ها وی باکس هستند. این روش ممکن است زمان‌بر باشد، اما می‌تواند به شما کمک کند تا وی باکس رایگان بدست آورید.

در زیر نکات مهم برای افزایش سرعت بدست آوردن وی باکس فورتنایت را برای شما شرح داده‌ایم :

هر روز به بازی بروید 

با ورود روزانه به بازی، می‌توانید جوایز مختلفی دریافت کنید که برخی از آن‌ها وی باکس هستند.

چالش‌های روزانه و هفتگی را کامل کنید 

چالش‌های روزانه و هفتگی به شما وی باکس می‌دهند.

در ایونت‌ها و مسابقات شرکت کنید 

شرکت در ایونت‌ها و مسابقات می‌تواند به شما وی باکس بدهد.

با دوستان خود بازی کنید 

با دوستان خود بازی کنید تا بتوانید چالش‌های گروهی را کامل کنید و جوایز بیشتری دریافت کنید.

از کدهای هدیه استفاده کنید

گاهی اوقات، Epic Games کدهای هدیه وی باکس را منتشر می‌کند. می‌توانید این کدها را از وب‌سایت‌های مختلف یا از طریق رسانه‌های اجتماعی پیدا کنید.

از روش‌های غیرقانونی استفاده نکنید 

استفاده از روش‌های غیرقانونی برای بدست آوردن وی باکس می‌تواند منجر به مسدود شدن حساب شما شود.

 

روش ردیم کردن گیفت کارت فورت نایت روی دستگاه‌های مختلف

برای ردیم کردن گیفت کارت فورت نایت روی دستگاه‌های مختلف، مراحل زیر را دنبال کنید: 

کامپیوتر

 •  به سایت Epic Games Store بروید.
 • با حساب کاربری خود وارد شوید.
 • روی دکمه Redeem Code کلیک کنید.
 • کد گیفت کارت را وارد کنید و روی دکمه Redeem کلیک کنید.
 • وی باکس شما فورا به حساب شما اضافه می‌شود. 

پلی استیشن 4 و 5

برای ردیم کردن گیفت کارت فورت نایت روی پلی استیشن ۴، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • بازی فورتنایت را باز کنید.
 • روی دکمه Options در کنترلر خود کلیک کنید.
 •  روی Store کلیک کنید.
 • روی Redeem Code کلیک کنید.
 • کد گیفت کارت را وارد کنید و روی دکمه Enter کلیک کنید.
 •  وی باکس شما سریعا به حساب شما اضافه می‌شود.

ایکس باکس وان و  ایکس باکس سری ایکس و اس

برای ردیم کردن گیفت کارت فورت نایت روی ایکس باکس وان، مراحل زیر را دنبال کنید: 

 • بازی فورتنایت را باز کنید.
 • روی دکمه Menu در کنترلر خود کلیک کنید.
 • روی Store کلیک کنید.
 • روی Redeem Code کلیک کنید.
 • کد گیفت کارت را وارد کنید و روی دکمه Enter کلیک کنید.
 • وی باکس شما فورا به حساب شما اضافه می‌شود.

نینتندو سوییچ 

برای ردیم کردن گیفت کارت فورت نایت روی نینتندو سوییچ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • بازی فورتنایت را باز کنید.
 • روی دکمه **+" در کنترلر خود کلیک کنید.
 • روی Redeem Code کلیک کنید.
 • کد گیفت کارت را وارد کنید و روی دکمه Enter کلیک کنید.
 • وی باکس شما سریعا به حساب شما اضافه می‌شود. 

موبایل 

برای ردیم کردن گیفت کارت فورت نایت روی موبایل، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • بازی فورتنایت را باز کنید.
 • روی دکمه Store یا Marketplace کلیک کنید.
 • روی دکمه Redeem Code کلیک کنید.
 • کد گیفت کارت را وارد کنید و روی دکمه Redeem کلیک کنید.
 • اکنون وی باکس شما در کوتاه‌ترین زمان به اکانت شما اضافه خواهد شد. 

مواردی که باید به خاطر داشته باشید:

 • کد گیفت کارت فورت نایت باید 12 رقمی باشد.
 • کد گیفت کارت فورت نایت فقط یک بار قابل استفاده است.
 • اگر کد گیفت کارت فورت نایت را اشتباه وارد کنید، نمی‌توانید آن را دوباره استفاده کنید.

 

 

روش های دیگر افزایش وی باکس

 

در حال حاضر شما می توانید با هر بار لاگین در بازی تعدادی وی باکس دریافت کنید که البته این عدد بسیار محدود است و حتی برای خرید آیتم های معمول هم کافی نخواهد بود. در حالت مود نجات ماموریت هایی وجود دارد که می توان از آن ها نیز برای دریافت امتیاز استفاده کرد. در نهایت خرید بتل پس نیز یکی دیگر از تکنیک هایی است که گیمرها از آن برای افزایش میزان وی باکس در بازی فورت نایت استفاده می کنند.

 اگر مایل به خرید وی باکس بازی فورت نایت هستید، تاکنون این کار را انجام نداده اید، ممکن است برای شما سوالاتی در این زمینه مطرح شود. بر مبنای پاسخگویی به این سوال ها، ما تعدادی از مهم ترین آن ها را عنوان خواهیم کرد.

خرید گیفت کارت

سوالات متداول

 

 

آیا می توان وی باکس را برای تمامی سیستم عامل ها و پلتفرم ها خریداری نمود؟

در حال حاضر فورت نایت روی کامپیوترهای شخصی و سیستم عامل های اندروید و ای او اس اجرا می شود. در نتیجه شما برای خرید نیاز به یک اکانت روی یکی از این دو پلتفرم خواهید داشت. در غیر این صورت وی باکس روی حساب کاربری شما، روی وب سایت اپیک نمایش داده نمی شود.

آیا راهی برای خرید وی باکس فورت نایت ارزان وجود دارد؟

پسوند ارزان یکی از روش های جذب مشتری روی فروشگاه های اینترنتی است که گاه بی دلیل استفاده می شود. کم شدن حاشیه سود تنها راه استفاده از تخفیف خواهد بود. برخی فروشگاه ها بنا بهبود وضعیت فروش خود، ممکن است قیمت کمتری را پیشنهاد دهند.

آیا امکان هک وی باکس وجود دارد؟

در حال حاضر هیچ روشی برای هک و کرک بازی فورت نایت و در نتیجه آن امتیاز بازی وجود ندارد. در نتیجه تمامی روش هایی که با آن مواجه خواهید شد کلاهبرداری بوده و هیچ پایه و اساس تئوری و عملی ندارد.

چرا قیمت وی باکس از داخل بازی بیشتر است؟

به طبع در بحث خرید امتیاز یا واحد پولی یک بازی و نرم افزار، تبدیل ارزها می توانند سبب افزایش قیمت شود. منطقاً با یک حساب سرانگشتی خرید مستقیم می تواند به نفع مشتری باشد. اما این در صورتی است که خود صاحب حساب های ارزی، پی پال و... باشد.

چگونه به فروشگاه برای خرید اعتماد کنیم؟

به هرحال سرویس های فروش وی باکس فورت نایت هرکدام یک سری خط مشی ها و قوانین برای مجموعه فروش روی بخش راهنمای خرید درج نموده اند. در مورد این سرویس می توان گفت که موضوع اصلی اعتماد طیف وسیعی از مشتریان پیش از شما و همین طور امکان بررسی هویت و احراز آن از طریق نماد اعتماد الکترونیک و دیگر روش های پیگیری نظام صنفی خواهد بود.

می توانید نظر خود را برای ما ارسال کنید

امتیاز دهید
نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید !