گیفت استاپ ، مرجع خرید انواع گیفت کارت
پلتفرم Sling TV چیست؟ هرآنچه باید درباره این پلتفرم بدانید

پلتفرم Sling TV چیست؟ هرآنچه باید درباره این پلتفرم بدانید

سرویس تلویزیون زنده Sling TV چند سالی است که در دسترس است و یکی از بهترین سرویس‌های تلویزیون زنده در ایالات متحده به حساب می‌آید؛


زمان تقریبی مطالعه : ۲ دقیقه

 

پلتفرم Sling TV چیست؟ هرآنچه باید درباره این پلتفرم بدانید

سرویس تلویزیون زنده Sling TV چند سالی است که در دسترس است و یکی از بهترین سرویس‌های تلویزیون زنده در ایالات متحده به حساب می‌آید؛ زیرا قیمت‌هایی عالی، گزینه‌های سفارشی‌سازی بسیار و … را برای مشترکان خود ارائه می‌دهد. میان سرویس‌های تلویزیون زنده که در حال حاضر در ایالات متحده موجود است، Sling TV یکی از ارزان‌ترین‌ سرویس ها است. با این حال، آنچه این سرویس را متمایز می‌کند، توانایی ترکیب و تطبیق بسته‌های اصلی با توسعه‌هایی به نام Sling Extras است. برای آشنایی بهتر و بیشتر با این سرویس تا انتهای این مطلب با گیفت استاپ همراه باشید.

Sling TV چیست؟

 

Sling TV یکی از بهترین و پرسودترین سرویس‌های تلویزیون آنلاین در آمریکا است. این سرویس در سال ۲۰۱۵ در آمریکا و ایالت پورتوریکو راه‌اندازی شد و تا پایان سال ۲۰۲۲ تعداد کاربران آن به ۲.۵ میلیون نفر در سراسر جهان رسید. با استفاده از Sling TV، شما به بیش از ۵۰ شبکه معتبر جهان در حوزه‌های خبری، سرگرمی، ورزشی و غیره دسترسی خواهید داشت. همچنین با خرید اشتراک Sling TV از گیفت استاپ، شما قادر خواهید بود به صورت آنلاین تمامی شبکه‌های موجود در این سرویس را بدون هیچ گونه محدودیتی تماشا کنید.

 

تاریخچه Sling TV

 

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، سرویس Sling TV در سال 2015 در ایالات متحده و پورتوریکو راه‌اندازی شد. در طول سال‌ها، این سرویس به شهرت رسید و تا ژانویه 2022، تقریباً 2.5 میلیون کاربر در سرتاسر دنیا جذب کرد. با توجه به موفقیتی که اسلینگ تی وی تاکنون داشته است، Sling TV همچنان به مدل کسب و کار خود پایبند بود و تعرفه های خود را افزایش نداده است و به مشترکان خود یک بسته اصلی ارزان قیمت ارائه می‌دهد و به همه این امکان را می‌دهد که کانال‌های ویژه مورد نظر خود را دریافت کنند.

 

ویژگی های پلتفرم Sling TV

 

سرویس تلویزیونی آنلاین اسلینگ تی وی، به عنوان یکی از بهترین و مقرون به صرفه‌ترین سرویس‌های تلویزیون در ایالات متحده آمریکا، برای سال‌ها به صورت فعال فعالیت می‌کند. اگر بخواهیم به ویژگی های این سرویس اشاره کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

- کیفیت پخش بسیار بالا: اسلینگ تی وی تضمین می‌کند که تماشای برنامه‌ها و کانال‌ها به بهترین شکل ممکن انجام شود و کیفیت بالایی را ارائه دهد.

- خدمات و پلن‌های برتر: اسلینگ تی وی پلن‌ها و بسته‌های متنوعی را برای انتخاب کاربران فراهم می‌کند و امکان سفارشی‌سازی و ترکیب آن‌ها با یکدیگر را فراهم می‌سازد.

- قیمت مناسب: از مزیت‌های اصلی این سرویس، هزینه مقرون به صرفه‌ای است که نسبت به رقبایی همچون هولو پلاس لایو تی وی و یوتیوب تی وی دارد. با اشتراک در اسلینگ تی وی، شما می‌توانید با هزینه کمتر بهترین خدمات را دریافت کنید.

- امکان ترکیب بسته‌های اصلی با Sling Extras: یکی از ویژگی‌های جذاب این سرویس، امکان ترکیب و تطبیق بسته‌های اصلی با گزینه‌های اضافی به نام "Sling Extras" است.

- محتوای رایگان: علاوه بر پلن‌های اشتراکی، اسلینگ تی وی دارای محتوای رایگان نیز است که شامل فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی متنوع است و برای همه کاربران قابل دسترس می‌باشد. همچنین، یک مجموعه کوچک از اخبار نیز در این سرویس ارائه می‌شود.

- کانال‌های بین‌المللی گسترده: اگر علاقه‌مند به تماشای محتواهای بین‌المللی خارج از آمریکا هستید، اسلینگ تی وی بسته‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که شامل کانال‌های مختلف بین‌المللی می‌شود.

 

سرویس Sling TV چه پلن هایی برای خرید اشتراک دارد؟

 

 

با خرید اکانت پریمیوم Sling TV، شما می‌توانید در یکی از پلن‌های Sling Blue یا Sling Orange اشتراکی را تهیه کنید. در ادامه، به معرفی هر یک از این پلن‌ها و خدمات آن‌ها می‌پردازیم:

 

 پلن Sling Orange:

 

در این پلن، شما به بیش از 30 کانال دسترسی خواهید داشت، از جمله ESPN، CNN، HGTV، Food Network، Comedy Central، Cartoon Network و BET. مشترکان پلن Sling Orange می‌توانند از 50 ساعت فضای ذخیره‌سازی DVR و تماشای بیش از 20,000 ساعت فیلم و برنامه‌های درخواستی لذت ببرند. اما لازم به ذکر است که تنها امکان تماشای محتوا را از طریق یک دستگاه خواهید داشت. 

 

پلن Sling Blue:

 

در این پلن، شما به بیش از 40 کانال دسترسی خواهید داشت، شامل BBC America، Bravo، Fox، FS1، FX و NBC، که تعدادی از شبکه‌های پلن Sling Orange نیز شامل آن می‌شوند. مشترکان پلن Sling Blue می‌توانند از 50 ساعت فضای ذخیره‌سازی DVR و بیش از 30,000 ساعت فیلم و برنامه‌های درخواستی لذت ببرند. در پلن Sling Blue، شما می‌توانید به‌طور همزمان در سه دستگاه از یک اکانت Sling استفاده کنید.

 

Orange & Blue:

 

این بسته ترکیبی شامل تمام شبکه‌های دو پلن بالا است و مزایای هر یک را شامل می‌شود.

 همچنین، در اشتراک Sling TV، پلن‌های الحاقی نیز موجود است که شما می‌توانید برای تکمیل پلن‌های  Orange، Blue یا Orange & Blue خریداری کنید. این بسته‌ها شامل کانال‌های الحاقی مخصوص کودکان، اخبار،  ورزش، کمدی و موارد دیگر می‌شوند.

 همچنین، شما می‌توانید کانال‌های پخش فیلم مانند Starz، Epix و Showtime را همراه با کانال‌های تکی دلخواه خریداری کنید. در آخر، شما می‌توانید پلن DVR Plus را خریداری کنید که فضای ذخیره‌سازی ابری DVR را به 200 ساعت افزایش می‌دهد. 

علاوه بر پلن‌های نارنجی، آبی و نارنجی و آبی، پلن‌های شبکه‌های اسپانیایی و بین‌المللی نیز در اشتراک Sling TV موجود است که در ادامه بیشتر درباره آنها توضیح می دهیم. شما می‌توانید بسته‌های جداگانه‌ای برای تماشای برنامه‌های اسپانیایی و بین‌المللی تهیه کنید، که در پلن‌های اسپانیایی شامل 20 کانال و در پلن‌های بین‌المللی بیش از 23 کانال برای مناطق مختلف اروپا، آسیا، خاورمیانه و آمریکای جنوبی موجود است.

 

پلن های Orange و Blue این سرویس چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

 

با وجود اینکه Sling TV خود را در تبلیغاتش به عنوان "a la carte TV" معرفی می‌کند، شما نمی‌توانید کانال‌های مانند کانال های کابلی، شبکه ها را به صورت جداگانه انتخاب کنید و باید برای بسته خاصی با شبکه های معین شده هزینه‌ای را بپردازید.

بسته های محبوب این شبکه شامل دو بسته Orange و Blue است. در ادامه به تفاوت این دو بسته با یکدیگر می پردازیم:

پلن Orange اسلینگ:

  •  30 دلار در ماه.
  •  شامل 33 کانال، از جمله ESPN و Disney   اما کانال‌های Fox یا NBC را ندارد . 
  • محدود به پخش همزمان در یک دستگاه است.

پلن Blue اسلینگ: 

  • 30 دلار در ماه.
  •  شامل 48 کانال، از جمله کانال‌های Fox و NBC   اما کانال‌های ESPN یا Disney را ندارد .
  •  پخش همزمان در سه دستگاه.

پلن   Orange  +   Blue  اسلینگ: 

  • 45 دلار در ماه.
  •  شامل همه کانال‌ها از هر دو بسته است   مجموعاً 51 کانال .
  •  پخش همزمان در چهار دستگاه، اما فقط یک کانال از بسته   Orange  همزمان قابل پخش است. 

 

سفارشی سازی Sling TV

 

Sling TV از بیشترین تنوع گزینه‌های سفارشی‌سازی برخوردار است. در ادامه به معرفی و بررسی هر کدام از آنها می‌پردازیم:

 

سفارشی‌سازی DVR

 

امکان دانلود و ذخیره برنامه‌های آنلاین و تماشای آنها در زمان دلخواه، یک ویژگی برجسته است. بدون توجه به پلن پایه‌ای که در ابتدا انتخاب می‌کنید، شما دارای 50 ساعت فضای ذخیره‌سازی ابری خواهید بود. در صورت نیاز به فضای ذخیره‌سازی بیشتر، می‌توانید با پرداخت هزینه، فضای ذخیره‌سازی DVR را تا 200 ساعت ارتقا دهید.

 

سرویس‌های اضافی Sling TV

 

با افزودن بسته‌های اضافی Sling TV Extras به اشتراک Sling TV خود، می‌توانید از خدمات مورد نظر خود بهره‌برداری کنید.

هر یک از این بسته‌ها بر اساس محتوایی که ارائه می‌دهند، هزینه‌ای را دریافت می‌کنند:

- AMC+: که شامل 5 کانال با نام‌های AMC+, Shudder, Sundance Now, IFC و Films Unlimited است.

- Heartland Extra: که 13 شبکه از جمله Outdoor Channel و Destination America را شامل می‌شود.

- Hollywood Extra: که 15 کانال مانند Reelz و Sundance TV را شامل می‌شود.

- Lifestyle Extra: که شبکه‌هایی مانند Hallmark Drama، Hallmark Channel و FYI را شامل می‌شود.

- News Extra: که شبکه‌هایی مانند BBC World News، NewsMax و HLN به همراه ده کانال دیگر را شامل می‌شود.

- Kids Extra: که 7 شبکه مانند Disney Jr و TeenNick را شامل می‌شود.

 

همچنین بسته‌های دیگری نیز وجود دارند، مانند 4 بسته برای کودکان مانند Kids Extra، Comedy Extra و News Extra که می‌توانید با پرداخت هزینه، آنها را به حساب Sling TV خود اضافه کنید.

 

Sling TV Watch Party

 

اگر از اکانت Sling TV در رایانه‌های ویندوز یا مک خود استفاده می‌کنید، می‌توانید به عنوان میزبان Sling TV Watch Party عمل کنید یا به آن بپیوندین. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که با خانواده و دوستان خود به صورت از راه دور برنامه‌های این سرویس را تماشا کنید. یک میزبان می‌تواند حداکثر سه نفر را به Sling TV Watch Party دعوت کند. هر چهار نفر قادر خواهند بود یکدیگر را ببینند و از طریق چت صوتی با هم صحبت کنند. هر فرد می‌تواند تا 3 بار از این امکان به صورت رایگان استفاده کند.

 

شبکه های پرمیوم Sling TV

 

سرویس Sling TV همچنین به مشترکان امکان افزودن بیش از 30 کانال ویژه به اشتراک خود را می‌دهد. که در زیر لیست این کانال ها همراه با قیمت هرکدام را برای شما آورده ایم:

 

کانال های ویژه

هزینه ماهانه

SHOWTIME

$10

STARZ

$9

EPIX

$5

Acorn

$6

ALLBLK

$5

BET+

$10

CineFest

$5

CineMoi

$3

Cocina On

$3

Comedy Dynamics

$5

CONtv

$5

The Country Network

$3

CuriosityStream

$3

Docurama

$5

DOGTV

$5

Dove Channel

$5

DOX

$3

FlixLatino

$3

Kartoon Channel

$4

Gallery

$5

Grokker

$7

Hallmark Movies Now

$6

Here TV

$8

Hopster

$5

IFC Films Unlimited

$6

Magnolia Selects

$5

Monsters & Nightmares

$3

Noggin

$8

Outisde TV Features

$5

Pantaya

$6

PlayKids

$5

Shudder

$6

Sony Liv

$6

Stingray Karaoke

$7

Qello Concerts by Stingray

$8

Sundance Now

$7

Tastemade+

$3

True Royalty TV

$6

TumbleBooks

$5

UP Faith & Family

$5

VSiN

$4

Warriors & Gangsters

$3

Scream Flix

$3

 

NBA

 

مشترکان Sling TV همچنین می‌توانند از NBA League Pass با هزینه 14.99 دلار در ماه یا NBA Team Pass با هزینه 13.99 دلار در ماه استفاده کنند.

 

Latino

افرادی که به زبان اسپانیایی صحبت می کنند یا علاقه‌مندان به زبان اسپانیایی می‌توانند چندین بسته کانال لاتین را نیز برای خود اضافه کنند. هزینه هر یک از این بسته‌ها 5 دلار در ماه است و شما می‌توانید کانال‌هایی از مکزیک، کارائیب، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی یا اسپانیا را دریافت کنید.

 

International 

 

بسته کانال های بین‌المللی نیز در این سرویس وجود دارد. برای مثال، بسته World Sports Mini شامل شبکه‌هایی مانند beIN Sports و Willow می‌شود و هزینه آن 5 دلار در ماه است. بسته‌های دیگری نیز برای تماشاگران آلمانی، لهستانی، ایتالیایی، چینی، فرانسوی یا برزیلی موجود است که کسانی که به این زبان ها مسلط هستند می توانند آنها را خریداری کنند.

 

Sling TV بر روی چه دستگاه هایی قابل اجراست؟

 

 

شما می‌توانید با خرید اکانت Sling TV از این سرویس روی تلویزیون‌های هوشمند، کامپیوتر، لپ تاپ و گوشی‌های هوشمند خود استفاده کنید. در زیر لیستی از دستگاه‌هایی که Sling TV از آن‌ها پشتیبانی می‌کند را می توانید مشاهده کنید:

تلویزیون‌های هوشمند:

- AirTV Player

- Amazon Fire TV

- Android TV

- Apple TV   نسل چهارم و Apple TV 4K

- Channel Master DVR+

- LG Smart TV   روی سیستم‌عامل webOS 3.0 یا بالاتر

- Mi Box

- Roku

- Xbox One

- Xbox Series X/S

- TiVo Stream 4K 

گوشی‌های هوشمند:

- دستگاه‌های اندرویدی

- دستگاه‌های iOS   نسخه 10.x یا بالاتر

- Chromecast   انتقال تصویر از دستگاه‌های موبایل  

کامپیوتر و لپ تاپ:

- لینوکس

- macOS

- ویندوز   ویندوز 7 یا بالاتر

- ویندوز 10   از طریق فروشگاه برنامه‌ها

 

چه شبکه هایی در پلتفرم Sling TV قابل دسترسی نیستند؟

 

علاوه بر کانال‌های محلی، تعداد محدودی از کانال‌های محبوب در Sling TV در دسترس نیستند. این کانال‌ها شامل موارد زیر هستند:

- Animal Planet

- Nickelodeon

- OWN

- CBS Sports

 علاوه بر این، Sling TV به شبکه‌های ورزشی منطقه‌ای   RSN  بسیاری نیز دسترسی ندارد که احتمالاً در سرویس کابلی محلی شما وجود دارند. این شبکه‌ها بسته به منطقه متغیر اهستند، اما به طور معمول شامل کانال‌هایی هستند که بازی‌های بیسبال، بسکتبال و هاکی حرفه‌ای را پخش می کنند. به عنوان مثال، NESN در نیو انگلند و MSG در نیویورک.

 

آیا پلتفرم Sling TV ارزش خرید دارد؟

 

Sling TV یکی از چندگانه‌ترین پلتفرم‌هایی است که در دنیای سرویس های پخش زنده وجود دارند. وقتی به خدمات تلویزیون زنده فکر می‌کنیم، به پلتفرم‌هایی فکر می‌کنیم که به ما بیشتر از تلویزیون های کابلی ارائه می‌دهند. یکی از مهم‌ترین موارد، امکان سفارشی‌سازی اشتراک است، به طوری که فقط برای آنچه تماشا می‌کنیم و کانال‌هایی که دوست داریم، هزینه ای پرداخت کنیم.

از بین همه خدمات تلویزیون زنده در بازار امروز،خدمات Sling TV واقعاً برجسته است. Sling TV سرویسی است که می‌توانید آن را به دلخواه خود تنظیم کنید، از بسته‌های ارزان قیمت گرفته تا مجموعه کانال های با هزینه متوسط و متمرکز بر یک موضوع را از آن خریداری کنید.

 علاوه بر این، قیمت این همانطور که بارها به آن اشاره کردیم بسیار مناسب است. اگر بسته Orange & Blue را انتخاب کنید و Total TV Deal را اضافه کنید، که شامل فضای ذخیره سازی اضافی Cloud DVR و بسته‌های کوچک‌تری از کانال‌ها است، شما تنها لازم است که 77 دلار در ماه پرداخت کنید. همچنین حتی اگر چندین بسته پریمیوم را هم  روی آن اضافه کنید، همچنان از چیزی که باید برای تلویزیون کابلی پرداخت می کردید، کمتر می شود.

به طور کلی، انتخاب Sling TV یک انتخاب عالی است و شما قطعا از انتخاب و خرید خود راضی خواهید بود. ممنون که تا انتهای این مطلب با گیفت استاپ همراه بودید، امیدواریم که این مطلب توانسته باشد به سوالات شما در ارتباط با سرویس Sling TV پاسخ داده باشد.

 

خرید گیفت کارت

می توانید نظر خود را برای ما ارسال کنید

امتیاز دهید
نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید !