گیفت استاپ ، مرجع خرید انواع گیفت کارت
برترین بازی ‌های اپل استور

برترین بازی ‌های اپل استور

معرفی برترین بازی های اپل استور


زمان تقریبی مطالعه : ۲ دقیقه

اپل استور یکی از بزرگترین مراکز دانلود برنامه و بازی برای دستگاه ‌های iOS است. در آن بازی‌ های بسیاری وجود دارند که شما می‌ توانید با استفاده از گیفت کارت اپل خریداری کنید. در ادامه، به برترین بازی ‌هایی که می ‌توانید با استفاده از گیفت کارت اپل خریداری کنید، می پردازیم پس تا انتهای این مطلب با گیفت استاپ همراه باشید.

 

بازی‌های اکشن و ماجراجویی در اپل استور

 

در زیر به بهترین بازی های اکشن و ماجراجویی اشاره می کنیم که می توانید با خرید گیفت کارت اپل آنها را تهیه کنید:

 1. Call of Duty: Mobile : این بازی اکشن و شوتر در اپل استور بسیار محبوب است و شامل مدل ‌های چندنفره آنلاین و حالت گسترده داستان است. بازیکنان می‌ توانند به عنوان سربازان وارد نبردهای جنگ جهانی دوم شوند و در ماموریت ‌های مختلف شرکت کنند.
 2. Assassin's Creed Rebellion : این بازی ماجراجویی است. در این بازی، بازیکنان به عنوان اعضای یک ایالت پیشرونده می ‌شوند و در جستجوی قدرت و امتیازات در قرن نوزدهم به جنگ با یکدیگر می پردازند.
 3. Genshin Impact : این بازی، یک بازی جهان باز ماجراجویی است که شامل یک دنیای باز و خیالی است. در این بازی، بازیکنان در جستجوی رمزهای جهان و پیکربندی ماجراهای مختلف هستند.
 4. Minecraft : این بازی محبوب جهانی در سبک اکشن و ماجراجویی است که بازیکنان می ‌توانند به عنوان شخصیت ‌های زنده در یک دنیای سه بعدی تعامل کنند و ساخت و ساز، ماجراجویی و تحقیقات را انجام دهند.
 5. Roblox : این بازی نیز یک بازی جهان باز ماجراجویی است که شامل تجربیات چند نفره و افرادی است. در این بازی، بازیکنان می ‌توانند به عنوان شخصیت‌ های مختلف در محیط ‌های مختلف به بازی پرداخته و با دوستان خود ارتباط برقرار کنند.

 

بازی ‌های استراتژیک و بازی‌ های جنگی در اپل استور

 

بازی ‌های استراتژیک و بازی‌ های جنگی در اپل استور

 

در اینجا به بهترین بازی های استراتژیک و جنگی اشاره می کنیم که می توانید با خرید گیفت کارت اپل آنها را تهیه کنید:

 1. Clash of Clans : این بازی استراتژیک آنلاین، که توسط شرکت Supercell توسعه داده شده است، در اپ استور بسیار محبوب است. در این بازی شما باید یک قبیله را بسازید و آن را از حملات دشمنان محافظت کنید. همچنین می ‌توانید نیروهای خود را آموزش داده و در حملات به دشمنان شرکت کنید.
 2. Age of Empires: Castle Siege : این بازی استراتژیک اکشن، که توسط شرکت Microsoft Studios توسعه داده شده است، محبوبیت زیادی در اپ استور دارد. در این بازی شما باید یک قلعه را بسازید و نیروهای خود را آموزش داده و در نبردهای جنگی با دشمنان شرکت کنید.
 3. : Clash Royale این بازی استراتژیک آنلاین نیز توسط شرکت Supercell توسعه داده شده است و در اپ استور دارای محبوبیت زیادی است. در این بازی شما باید با کارت‌ های مختلفی که در اختیار دارید، ارتش خود را تشکیل دهید و در نبردهای ۱۱۱ بازیکنان دیگر به مبارزه بپردازید.
 4. : Command & Conquer: Rivalsاین بازی استراتژیک اکشن، که توسط شرکت Electronic Arts توسعه داده شده است، در اپ استور موجود است. در این بازی شما باید با کنترل یکی از دو ارتش موجود، برای کسب منطقه و منابع مختلفی مبارزه کنید.
 5. Mobile Strike : این بازی استراتژیک آنلاین، که توسط شرکت Epic War توسعه داده شده است، در آپ استور قابل دانلود است. در این بازی شما باید برای ساخت یک پایگاه نظامی، منابع مختلفی را جمع آوری کرده و از حملات دشمنان محافظت کنید.

 

بازی‌های ورزشی و مسابقه ‌ای در اپل استور

 

در ادامه به بررسی بهترین بازی های ورزشی و مسابقه ای می پردازیم که می توانید با خرید گیفت کارت اپل آنها را تهیه کنید:

 1. FIFA Mobile:  این بازی یک بازی فوتبال بسیار محبوب است که توسط شرکت EA Sports ساخته شده است. در این بازی، شما می‌ توانید به عنوان یک مدیر تیم، تیم خود را تشکیل داده و با سایر تیم ‌ها در مسابقات جهانی و لیگ ‌های مختلف به رقابت بپردازید.
 2. Real Racing 3:  یک بازی ورزشی و مسابقه ای ماشین ‌های جذاب و واقع‌ گرایانه است که در آن بازیکنان می ‌توانند با ماشین ‌های واقعی از برندهای مختلف رانندگی کنند. بازی دارای گرافیک عالی و فیزیک واقع ‌گرایانه است که برای طرفداران مسابقه ماشین بسیار جذاب خواهد بود.
 3. NBA 2K Mobile:  این بازی یک بازی بسیار پرطرفدار بسکتبال است که توسط شرکت 2K ساخته شده است. در این بازی، شما این امکان را دارید که به عنوان یک لیدر، تیم خود را تشکیل داده و با سایر تیم ‌ها در مسابقات مختلف به رقابت بپردازید.
 4. Golf Clash:  این بازی یک بازی گلف بسیار پرطرفدار است که توسط شرکت Playdemic ساخته شده است. در این بازی، شما می ‌توانید به عنوان یک بازیکن گلف، در مسابقات مختلف شرکت کرده و بازی را برنده شوید.
 5. Asphalt 9: Legends:  این بازی یک بازی مسابقه ‌ای بسیار پرطرفدار است که توسط شرکت Gameloft ساخته شده است. در این بازی، شما می ‌توانید با اتومبیل‌ های واقعی در مسابقات مختلف شرکت کرده و تجربه مسابقه ‌ای واقعی را داشته باشید.

 

بازی‌ های تفننی و شبیه‌ سازی در اپل استور

 

 در ادامه این مطلب می خواهیم به بررسی بهترین بازی های تفننی و شبیه سازی در اپل استور بپردازیم که می توانید با خرید گیفت کارت اپل آنها را تهیه کنید:

 

 1. The Sims FreePlay:  یک بازی شبیه ‌سازی جذاب که شما را قادر می ‌سازد تا یک شخصیت مجازی را به دلخواه خود ایجاد کنید و سپس زندگی او را در یک شهر واقعی شبیه‌ سازی شده به صورتی که خود می ‌خواهید تجربه کنید. بازیکنان می ‌توانند در این بازی خانه‌ بسازند، ازدواج کنند، فرزند داشته باشند و حتی برای شرکت خود کارمند استخدام کنند.
 2. Grand Theft Auto: San Andreas:  یک بازی تفننی و شبیه ‌سازی از سری بازی ‌های Grand Theft Auto که در آن شما نقش یک کاراگاه خصوصی را بازی می ‌کنید که در شهر San Andreas دست به جرم و جنایت می‌ زند. بازیکنان می ‌توانند در این شهر با ماشین‌ های مختلف رانندگی کنند، مأموریت‌ های جنایی انجام دهند و به دنبال تسلیحات و پول بگردند.
 3. PUBG Mobile:  این بازی یک بازی بتل رویال است که در آن شما بازیکنی هستید که در یک جزیره بزرگ به دنبال سلاح‌ ها و تجهیزات مختلف می‌ گردید. شما باید با دیگر بازیکنان در جزیره مبارزه کنید وهنگامی که آخرین بازمانده شدید برنده می شوید. این بازی توسط شرکت Tencent Games منتشر شده است.
 4. Geometry Dash:  این بازی تفننی و شبیه‌ سازی است که در آن شما باید یک شکل هندسی را از طریق موانع و توپ ‌هایی که در راه شما قرار دارد، رانده و سطح ‌های مختلف را طی کنید. این بازی تحت لیسانس شرکت RobTop Games می ‌باشد.

 

بازی ‌های رایگان و بازی ‌های پولی در اپل استور

 

بازی ‌های رایگان و بازی ‌های پولی در اپل استور

 

 1. : یک بازی شوتر آنلاین است که برای انجام آن به 100 نفر دیگر رقابت می ‌کنید. شما باید تلاش کنید تا آخرین بازمانده باشید و برای اینکار باید اسلحه‌ های خود را ارتقا دهید و مهارت خود را در بازی بهبود بخشید.
 2. Among Us : در این بازی آنلاین، شما باید همراه با گروه دوستان خود به فضا سفر کنید و به دنبال کارهایی باشید که باید آنها را در سفینه فضایی انجام دهید. و حواستان به کسانی باشد که قصد کشتن دیگر بازیکنان را دارند. این بازی شباهت زیادی به بازی مافیا دارد و می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.
 3. Candy Crush Saga : این بازی پازلی است که شما باید با جابه‌ جایی شکل ‌های آبنبات ها، آنها را به صورت سه تایی یا بیشتر در کنار یکدیگر قرار دهید و به امتیازات بیشتری برسید.
 4. Pokémon GO : بازی پوکمون گو، با استفاده از GPS تلفن همراه شما، شما را به دنبال پوکمون ‌های مختلف در دنیای واقعی می ‌فرستد. شما باید پوکمون ‌ها را شکار کرده، آنها را با توپ‌ های پوکه بگیرید و آنها را به عنوان جایزه برای خود بگیرید. این بازی در سال 2015 به محبوبیت زیادی رسید و امروزه نیز همچنان توسط بازیکنان زیادی در سراسر دنیا بازی می شود.
 5. Subway Surfers:  یک بازی مسابقه ‌ای بسیار جذاب و پرطرفدار است که در آن باید در یک مسیر پر از موانع و قطارهای راه‌ آهن حرکت کرده و به جمع کردن سکه‌ ها و امتیازهای بازی پرداخت.
 6. Heads Up!:  یک بازی معمایی و سرگرم‌ کننده است که بازیکن باید با توضیح دادن کلمات و اصطلاحات به دیگر بازیکنان کمک کند که، آنها را حدس بزنند.

 

بازی ‌های جدید و به ‌روز در اپل استور

 

 1. Fancade  : یک بازی خلاقانه و سرگرم‌ کننده است که شامل بیش از ۱۰۰ بازی کوچک مختلف می ‌شود. بازیکنان می ‌توانند در این بازی خودشان بازی‌ های جدید را ایجاد کنند و با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارند.
 2. Monument Valley 2 : بازی با فضای سه بعدی زیبا و منحصر به فردی است که بازیکنان را در معمایی خلاقانه و پرشور قرار می ‌دهد. بازی داستان یک مادر و دختر است که به دنبال کشف دنیای پنهان و شگفت ‌انگیز اطراف خود هستند.
 3. Florence: یک بازی ماجراجویی بصری است که داستان یک زن جوان به نام فلورانس را به تصویر می ‌کشد. بازی شامل مجموعه ‌ای از حرکات و وضعیت ‌های مختلف است که باعث می ‌شود بازیکنان با داستان درگیر شوند.
 4. Threes! : یک بازی پازلی ساده و بسیار اعتیادآور است. بازیکنان باید عددهایی را با هم ترکیب کنند تا به اعداد بزرگ ‌تر برسند. این بازی شامل چندین حالت بازی مختلف است که هرکدام بازیکنان را به چالش ‌های مخصوص به خود دعوت می ‌کنند.
 5. Reigns: Her Majesty: یک بازی شبیه ‌سازی پادشاهی است که بازیکن را در نقش یک ملکه قرار می ‌دهد. بازی شامل مجموعه ‌ای از تصمیمات مهم است که به بازیکنان اجازه می ‌دهد که مسیر خود را در قلمرو خود تعیین کنند.

 

بازی‌ های چندنفره در اپل استور

 

 1. Mario Kart Tour:  این بازی بر اساس بازی‌ های قدیمی ماریو ساخته شده است و برای تلفن‌ های همراه بهینه ‌سازی شده است. در این بازی، شما با دیگر بازیکنان به دنبال پیروزی در مسابقات ماشین ‌سواری هستید
 2. Brawl Stars:  یک بازی جذاب و سرگرم کننده با دنیایی مشابه بازی های شخص سوم است. شما با 3 تا 5 نفر دیگر به صورت تیمی در مقابل تیم حریف می ‌ایستید و باید با استفاده از شخصیت های مختلف و قابلیت های ویژه آنها، حریف را شکست دهید و به مراحل بعدی بروید.

 

بازی ‌های آشپزی در اپل استور

 

بازی ‌های آشپزی در اپل استور

 1. :  در این بازی شما به عنوان یک آشپز، در کافه و رستوران ‌های مختلف سراسر جهان غذاهایی مختلف می پزید و با آنها از مشتری های خود پذیرایی می کنید. در این بازی، شما باید به موقع غذاها را تهیه و سرو کنید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید.
 2. Cooking Dash:  در این بازی، شما باید در کنار دلیوری غذا، در کافه‌ ها و رستوران‌ های مختلف شغل پرهیجان آشپزی را تجربه کنید. شما باید در مدت زمان مشخص شده، غذاهای سفارشی را تهیه کرده و سرو کنید.
 3. World Chef:  در این بازی، شما به عنوان یک آشپز، باید رستوران خود را مدیریت کنید و منوی گسترده ‌ای از غذاهای مختلف را به مشتریانتان ارائه دهید. همچنین شما می ‌توانید از مواد اولیه‌ های مختلف برای پخت غذا استفاده کنید و غذاهای خاص بپزید.
 4. Toca Kitchen:  در این بازی، شما به عنوان یک آشپز، باید به مواد اولیه‌ های مختلف دسترسی پیدا کرده و غذاهای خاصی را برای مشتریانتان تهیه کنید. در این بازی، شما می ‌توانید با مواد اولیه ‌ها بازی کنید و تجربه جدیدی از آشپزی داشته باشید.
 5. Cook, Serve, Delicious!:  در این بازی، شما به عنوان مدیر یک رستوران، باید غذاهای مختلفی را تهیه و سرو کنید. شما باید در هر سطح، غذاهای مشخص شده را به موقع تهیه و سرو کنید تا بتوانید به سطوح بعدی بازی دسترسی پیدا کنید. همچنین شما باید با مشتریانتان ارتباط برقرار کرده و آنها را راضی نگه دارید.

خرید گیفت کارت

ممنون که تا انتهای این مطلب با گیفت استاپ همراه بودید، امیدواریم که مطلب فوق توانسته باشد به شما در انتخاب بهترین بازی های اپل استور که می توانید با گیفت کارت اپل تهیه کنید راهنمایی کرده باشد.

می توانید نظر خود را برای ما ارسال کنید

امتیاز دهید
نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید !